Products

5906395043040 5906395043040 Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Surówka 650 g
19,09zł/kg

prix: 12,41 zł

PLN
1
11
Charsznickie Pola Natury
2 5
2 1 Charsznickie Pola Natury
date d'expiration 2026-11-30
5906395043033 5906395043033 Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Ogórki 1 kg

prix: 13,84 zł

PLN
1
41
Charsznickie Pola Natury
4 5
4.5 12 Charsznickie Pola Natury
date d'expiration 2026-11-30
5906395043026 5906395043026 Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Kapusta 750 g
16,33zł/kg

prix: 12,25 zł

PLN
1
15
Charsznickie Pola Natury
5 5
5 3 Charsznickie Pola Natury
date d'expiration 2026-11-15
5906395043255 5906395043255 Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury 500 ml
17,38zł/l

prix: 8,69 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2026-11-30
5906395043309 5906395043309 Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury 800 g
15,15zł/kg

prix: 12,12 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2026-11-30
5906395043262 5906395043262 Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Sok z Charsznickie Pola Natury Sok z
z Charsznickie Pola Natury Sok 500 ml
17,98zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-11-15
5906395043514 5906395043514 Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury 40 g
149,75zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
42
date d'expiration
2027-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5